Idea

Przy projektowaniu naszych produktów przyświecała nam idea, aby uzyskać maksymalnie wiele możliwości i wysoką jakość, przy minimalnej komplikacji konstrukcji. Tak powstał produkt, który charakteryzują trzy najważniejsze cechy:

  1. modułowość – nasze pomosty i przeszkody składają się z modułów, które można ze sobą łączyć w dowolnej ilości, bez problemu konfigurując wybrany przez siebie kształt
  2. łatwy montaż – do montażu naszych produktów nie potrzeba wyszkolonej ekipy. Dzięki maksymalnemu uproszczeniu konstrukcji można je składać samemu, w każdej chwili zdemontować i przenieść w inne miejsce, lub schować na sezon zimowy. Pokłady pomostów można zdejmować z pływaków, co pozwala na łatwą konserwację i ułatwia transport.
  3. wysoka trwałość – nasze produkty pozbawione są elementów stalowych, przez co ich żywotność i łatwość obsługi wzrasta wielokrotnie w stosunku do dostępnych typowych konstrukcji. Pływaki PEMOST oraz przeszkody PEWAKE składają się wyłącznie z tworzyw sztucznych, przy zapewnieniu maksymalnej trwałości produktu. Pokłady budowane są z suszonego drewna poddanego potrójnej impregnacji najlepszymi środkami renomowanych producentów.